9.2 / 10 1913 reviews 
 

Borneolaan, Amsterdam

Heerlijk appartement in Amsterdam Oost
Borneolaan Amsterdam
€2.550,-
per maand
€ 2.550,-
per maand
Borneolaan Amsterdam
  • TypeAppartement
  • Interieur Gestoffeerd
  • Woonoppervlakte84 m²
  • Kamers3
  • Slaapkamers2
  • Aangeboden sinds21-02-2025
  • Max. huurperiode Voor onbepaalde tijd
  • Beschikbaarheid Per direct
Vraag informatie aan

Omschrijving Borneolaan in Amsterdam

Royaal appartement op de 7e verdieping, maar vrij uitzicht over Amsterdam De woning beschikt over 2 slaapkamers, volledig ingerichte keuken, ruime badkamer met een wastafel, apart bad en douche. Het toilet is separaat in de gang. 

INDELING
Zodra je binnenstapt, word je verwelkomd door een lichte en ruime hal die de toon zet voor de rest van de woning. De woonkamer is het hart van het huis, met grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht en een aangename sfeer. De ruimte is ideaal voor zowel gezellige avonden met vrienden als rustige momenten voor jezelf.

De open keuken is modern en praktisch ingericht, met voldoende opbergruimte en hoogwaardige apparatuur, perfect voor de kookliefhebber. Vanuit de keuken heb je toegang tot een fijne, zonnige tuin die je in de zomermaanden het gevoel van een privé-oase geeft.

De woning beschikt over twee ruime slaapkamers, waarvan de master bedroom een geweldige plek is om na een lange dag te ontspannen. De andere twee slaapkamers kunnen perfect dienen als kinder-, werk- of logeerkamer.
De badkamer is luxe uitgevoerd, met een inloopdouche en een moderne wastafel.

LOCATIE
Het Oostelijk Havengebied is het deel van Amsterdam dat in de hoek van het IJ en het Amsterdam-Rijnkanaal ligt. Eind 19e eeuw werd hier een havengebied aangelegd om de toenemende handel met Nederlands -Indië de ruimte te bieden. De aanleg van de spoorlijn en het Centraal Station voor het oude havenfront van de stad maakte dat er nieuwe locaties voor havens nodig waren. Borneo -eiland is een kunstmatig schiereiland dat in de 19e eeuw is opgespoten in het Oostelijk Havengebied van Amsterdam.

Met de fiets bent u in 10 minuten in het centrum of op het CS. Bus, tram brengen u in een korte tijd naar het centrum of CS. Met tram 14 bent u in 10 minuten op het Rembrandtplein. Met het Oostveer heeft u een zeer goede verbinding met Amsterdam Noord. Met de auto bent u via de Piet Heintunnel in enkele minuten op de A10. Op loopafstand bevinden zich winkelcentrum Brazilië (o.a. Albert Heijn, Jumbo, Hema, Odin, Marqt en apotheek), verschillende scholen, een traiteur, woonwinkels als Pol’s Potten, sportscholen, het Lloyd Hotel, Club Panama, de Harbour Club en natuurlijk de Oceaan.


DETAILS:

Huurprijs: €2.550,- + €150,- parkeerplek = €2.700,- ;

Waarborgsom: 2 maanden ;

Huurperiode: min. 1 jaar (contract A);

Beschikbaar: Per direct;

Levering: gestoffeerd; 

Lees meer
Neem contact op

123Wonen Amsterdam
Nieuwe Herengracht 61
1011 RP Amsterdam

T  020-2246050
E  amsterdam@123wonen.nl

Specificaties

  • Max. huurperiode Voor onbepaalde tijd

Bouw

  • Soort Woningen
  • Type Appartement
  • Bouwjaar 2002

Algemeen

  • Beschikbaarheid Per direct
  • Interieur Gestoffeerd

Energie

  • Energielabel A

Indeling

  • Kamers 3
  • Slaapkamers 2
  • Aparte douche Ja

Voorziening

  • Parkeerplaats Ja

Afmetingen

  • Woonoppervlakte 84 m²
Lees meer

Schrijf je in voor onze woningmail, actueel aanbod!

Foto's

  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand
  Pand

Vergelijkbaar aanbod Amsterdam

Amsterdam
Wolbrantskerkweg
€ 2.600,- p/mnd
Details
Amsterdam
Van Woustraat
€ 2.550,- p/mnd
Details
Amsterdam
Griseldestraat
€ 2.600,- p/mnd
Details

Meer informatie aanvragen